Krizová poradna

  Vážení čtenáři!
  Nemůžete se vyrovnat s těžkou životní zkouškou? Potřebujete se svěřit zkušenému odborníkovi-psychoterapeutovi?
  Pak právě pro Vás je určena krizová poradna v Šumperku. Více informací naleznete na vlastních internetových stránkách: 
  www.cprsumperk.estranky.cz

  Poradna pro všechny, kteří se ocitli v obtížných situacích

  Nově nabízíme poradenství pro všechny, kteří se ocitli v obtížných situacích.

  Nově otevřená poradna je určena pro ty, kteří jsou postaveni do obtížných životních situací (rozpad rodiny, úmrtí blízkého člověka, závažné životní rozhodnutí), nebo trýznivě prožívají svou současnou životní situaci.
  Jedenkrát do měsíce Vám bude k dispozici  zkušená věřící psychoterapeutka  z Olomouce Bc. Marcela Řezníčková.
  Poradenství bude probíhat  až na výjimky poslední úterý v  měsíci. První konzultace zdarma, další konzultace 80,-Kč  (jedná se o jednu nebo dvě vyučovací hodiny – dle potřeby, v sociálních případech lze domluvit výjimku).
  Poradna bude probíhat po celý den v nové učebně Centra pro rodinu Šumperk v areálu firmy UVAX, M. R. Štefánika 28, Špk.,

  a  to  v těchto termínech 1. 4., 21. 5., 28.  6.,  19.  7.,  (23. 8?)., 27. 9., 25. 10., 29. 11., 13.12.

   Vždy je třeba se dopředu objednat na tel. 731 402 395.

  Bc. Marcela Řezníčková je psychoterapeutka, pracuje v Centru pro rodinný život v Olomouci. Absolvovala psychoterapeutický výcvik v Logoterapii a existenciální analýze, vystudovala obor teologie a spiritualita zasvěceného života, je redaktorkou časopisu Rodinný život. Věnuje se programům pro neúplné rodiny a osamělé ženy.   Poradenství nabízí také v Centru pro rodinný život v Olomouci a v Pavlovicích u Přerova.