Ohlášky 09. 02. 2014: Dlouhá Loučka, Šumvald a Paseka

Vážení a milí farníci!

• Oznamujeme, že i letos mohou naši ministranti vyrazit s otci Pavlem, Kájou, Martinem, Františkem, s bohoslovci Arcibiskupského kněžského semináře, kuchařkami z Lidečka a dalším důvěrně známým personálem na arcidiecézní ministrantský tábor, tentokrát do Nitry. Tábor proběhne ve dnech 14. až 17. července 2014. Přihlášky je nutno podat co nejdříve P. Martinu Vévodovi mailem nebo běžnou poštou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).
    • Nezadaným pokřtěným mužům s maturitou nebo těm, kteří výhledově plánují zdolat tuto zkoušku dospělosti, připomínám, že mají příležitost, po pečlivém zvážení, do 28. března 2014 podat přihlášku do Arcibiskupského kněžského semináře v Olomouci, a to do rukou otce vicerektora Jiřího Kupky. Podrobnosti a potřebné kontakty u otce Pavla. K dobrému rozhodnutí o životním povolání mohou posloužit i následující webové stránky: www.knezskyseminar.cz; www.povolani.info; www.hledampovolani.cz.
    • S památkou Panny Marie Lurdské se kryje světový den nemocných.

• O svátku Uvedení Páně, v neděli 2. února 2014, se při mši svaté vybralo celkem 940,- Kč. PBZ!
    • Svátost pomazání nemocných bude udílena našim nemocným při mši svaté v pondělí 10. února 2014 od 17h v předvečer památky Panny Marie Lurdské.

• O svátku Uvedení Páně, v neděli 2. února 2014, se při mši svaté vybralo celkem 700,- Kč. PBZ!
    • Bylo pořízeno slibované lehké ozvučovací zařízení od firmy Vojtěch Pecka za 19.034,- Kč. Ještě jednou dodávám, že nákup byl proveden na výslovnou iniciativu farníků a byl schválen jednohlasně ekonomickou radou farnosti.
    • Svátost pomazání nemocných bude udílena našim nemocným při nedělní mši svaté 16. února 2014 v 9:30.

• O svátku Uvedení Páně, v neděli 2. února 2014, se při mši svaté vybralo celkem 1.115,- Kč. PBZ!
    • Děkuji panu Macíčkovi, že převzal službu v paseckém sanatoriu: bude připravovat v sobotu na mši svatou.
    • Svátost pomazání nemocných bude udílena našim nemocným při mši svaté v pátek 14. února 2014 v 16h.

Novinky pro farní rodinky ke stažení:

9. – 16. února 2014

Za Drahomíru Horákovou, * a + rodinu

Za P. Bohumila Strommera

Památka sv. Scholastiky, panny

(s pomazáním nemocných)

Památka Panny Marie Lurdské

Středa 5. týdne v liturgickém mezidobí

Čtvrtek 5. týdne v liturgickém mezidobí

výstav velebné svátosti, tichá adorace, nešpory, svátostné požehnání

svatý růženec

Čtvrtek 5. týdne v liturgickém mezidobí